Parę zastosowań dla taśmy klejącej

      Brak komentarzy do Parę zastosowań dla taśmy klejącej

Taśma klejąca to podstawowy element przydatne w każdym biurze. Poprzez jej wykorzystanie da się skleić tworzywatego wymagające. Są konkretne sytuacje, że taśma klejąca przydaje się bardziej niż klej. Zwykłe klejenie stanowi jednakże podstawowe jej zastosowanie. Do czego jeszcze może ona służyć?


Taśma klejąca z pominięciem podstawowego ma również wykorzystanie niekonwencjonalne, ale bardzo potrzebne na przykład w domu. Popularne są charakterystyczne szczotki do oczyszczania ubrań. Jeżeli w domu ktoś posiada dużo taśmy klejącej, nie trzeba jej oddawać. Da się z niej zrobić taką rolkę, służącą do oczyszczania odzieży.


Taśmę klejącą można również zastosować do posprzątania potłuczonego szkła. Dzięki temu bez urazów można usunąć cały nieporządek.
Taśma klejąca sprawdzi się także w dziedzinie kosmetycznej. Przyklejając ja do stopy, można się pozbyć uciążliwych brodawek. Kilkugodzinne zatrzymanie jej na brodawce naruszy wrzód. Później trzeba włożyć stopę do miski z wodą i zetrzeć brodawkę za pomocą pumeksu. Jeśli już jesteśmy w tematyce kosmetycznej – taśma przyda się jeszcze do wyczyszczenia pilnika do piłowania paznokci. Trzeba tylko nałożyć ją na niego i mocno usunąć. Zabrudzenia odejdą w zapomnienie.
W domu sprawdzi się również w postaci lepu na muchy prostej konstrukcji. Trzeba tylko ją rozkręcić i zawiesić na stosownej wysokości. Owady przywrą tak samo jak do tradycyjnego lepu.
Sposobów na wykorzystanie taśmy klejącej jest mnóstwo. Potrzeba jedynie trochę pomyśleć technicznie, aby zastosować ją w przydatny sposób.

Przygotowanie: taśmy z nadrukiem cennik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *